Про Компанію

Ми — Український системний інтегратор ВЕБЕКС, який володіє повною лінійкою ІТ продуктів і високими компетенціями та знаннями в області Інформаційних Технологій. Компанію було засновано 11 березня 2004 року. Фокусуючи свою діяльність на найновітніших технологіях в галузі ІТ та програмного забезпечення, компанія пропонує своїм клієнтам широку лінійку продуктів і послуг, спрямованих на підвищення ефективності їх роботи та автоматизації роботи підприємств. Компанія сприяє формуванню ІТ-грамотності, шляхом навчання талановитих студентів у Власному освітньому центрі, що безперечно позитивно впливає на розвиток української економіки.

ВЕБЕКС завжди у свої діяльності орієнтується на потреби замовників, ми не обмежуємо свою цільову аудиторію і надаємо послуги як державним установам, банківським установам, корпоративному сегменту, так і представникам малого та середнього бізнесу, підбираючи при цьому оптимальні рішення в залежності від специфіки діяльності компанії та сектору економіки де працює компанія.

Компанія ВЕБЕКС заявляє і підтверджує свою прихильність принципам етичного ведення бізнесу і нормам міжнародного і українського антикорупційного законодавства

Переваги у співпраці з Нами:

  • Багаторічний досвід роботи на українському ринку
  • Повний комплекс ІТ-послуг – від проведення аудиту, проектування, консалтингу і підтримки до продажу обладнання та його інсталяції
  • Орієнтація на бізнес-потреби замовників
  • Співпраця зі світовими виробниками обладнання та програмного забезпечення
  • Висока якість обладнання: сертифіковані поставки, гарантія, сервісна підтримка та технічне обслуговування
  • Робота по всій території України, наявність сервісних центрів в усіх великих містах України

З 2018 компанія започаткувала щорічну процедуру фінансового контролю силами незалежних аудиторів, підтверджуючи відповідність стандартам міжнародної фінансової звітності.

На підприємстві постійно діє система управління якістю та система екологічного менеджменту. На данний момент підприємство проходить сертифікацію на відповідність вимогам стандартів ISO 9001-2015 та ISO 14001-2015.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися за адресою:  info@webex.com.ua

З повагою, та сподіванням на співпрацю колетив ТОВ «ВЕБЕКС»

Зацікавлені в реалізації ІТ проектів?

Телефонуйте
+380 44 465 5752

Побудова загальної ІТ інфраструктури. Впровадження системи ведення економічного обліку підприємства.

placeholder
ТОВ «Агропродукт»
Осіпов Олександр , Директор