партнеры

West-East Group

Инвестиционная группа

SoftiCo

Компанія SoftiCo є одним з провідних національних дистриб'юторів програмного забезпечення в корпоративному сегменті.<br /> На сьогоднішній день в нашому портфелі більше 400 вендорів програмного забезпечення. SoftiCo має партнерські статуси у таких виробників, як: Microsoft, Acronis, Kaspersky Lab, TeamViewer, Bitdefender, ESET, DigitalGuardian, ABBYY, Adobe, Corel та інші. Ми так само займаємося розвитком нових ефективних рішень для бізнесу та кінцевого споживача, пропонуючи Tricerat, Jetbrains, Stratus, TotalSoft, Click Studios, Alt-N, Foxit, Vade Secure і багато іншого.<br />

Корпорація «Інформаційні технології»

Корпорація «Інформаційні технології» - провідний розробник програмного забезпечення для автоматизації розподілених компаній, великих і середніх промислових підприємств, підприємств фінансового сектора, послуг, холдингових структур. Колектив корпорації працює на ринку інформаційних технологій c 1987 г.

CallWay

Більше 10 років досвіду в побудові і модернізації Колл-Центрів, систем офісної телефонії, а також систем оповіщення про надзвичайні ситуації та диспетчеризації.
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.